ANNA SLAVÍ SVÁTEK 26. 7.

Casina a Cluby Bonver mají pro všechny Anny dárek

Navštiv 26. července kterékoli Casino, nebo Club Bonver, zařazené do Bonver Bonus Programu a získej svůj speciální dárek v podobě 50 extra Benefit bodů. Detailní pravidla akce najdeš pod odkazem níže.

 

Odměnu získají všechny nositelky jména – Anna
 
 
 
 
 

Jméno Anna je hebrejského původu a sahá až k biblickým příběhům. Vychází ze slov chana nebo channah, které se překládají jako milostivámilámilostiplná.

Významné nositelky jména

Nositelkami jména jsou například oblíbená české herecké hvězdy současnosti Aňa Geislerová, Anna Polívková, či Anna Fialová. Na sportovním poli jsme se v nedávné minulosti setkávali s tenisovou hvězdou Annou Kurnikovovou, v současnosti úspěšně reprezentuje naší zemi skeletonistka Anna Fernstädtová.

Svůj významný historický odkaz nám zanechaly Anna Franková a Anna Letenská, v kulturní oblasti pak třeba fiktivní hrdinka Anna Kareninová. V hlubší historii nesmazatelně září významné královny Anna Jagellonská, Anna Rakouská, Anna Přemyslovna či Anna Svidnická.

V liturgické oblasti má nezastupitenou roli matka Panny Marie svatá Anna, patronka svatby a manželství, která je spojována také s úspěšným porodem a o šťastný život ji prosí nejen matky, ale i horníci, tkalci, krejčí nebo mlynáři. Její osoba se pojí s rakouským městem Innsbruck nebo italskou Florencií či Neapolí.

 

 


Detailní podmínky akce

PROVOZOVNAULICEMĚSTO