BONVER TIPOVAČKA

Navštěvujte Casina a Cluby Bonver, sledujte naše webové stránky a tipujte správné odpovědi na soutěžní otázky!
Pro nejpřesnějšího a současně nejrychlejšího tipéra čeká každý týden skvělá odměna 15.000 Kč formou Benefit bodů!
 
 
Druhé soutěžní kolo probíhá od 15. dubna 00:01 do 21. dubna 23:59
 
Otázka tohoto soutěžního kola: 

u kterého systému ze značek eGaming, SYNOT, KAJOT nebo APOLLO GAMES, padne příští GOLD JACKPOT (resp. „JACKPOT“ u značky SYNOT).

Nápovědu pro váš tip získáte, pokud navštívíte naší speciální stránku věnovanou JACKPOTŮM a na provozovnách zařazených do soutěže! Podmínkou účasti v soutěži je příchod minimálně dvakrát na provozovny v síti Bonver zařazené do Věrnostního programu v době konání jednotlivé soutěže - přehled o zařazených provozovnách je dostupný na webové stránce https://www.bonver.cz/vernostni-program.
 
Váš tip na soutěžní otázku uveďte do odpovědního formuláře níže:

VÁŠ TIP

u kterého systému ze značek eGaming, SYNOT, KAJOT nebo APOLLO GAMES padne příští GOLD JACKPOT (resp. „JACKPOT“ u značky SYNOT).

Vaše údaje

NON-STOP KRÁLOVSKÁ ZÁBAVA

 
Již více než 25 let je značka Bonver synonymem skvělé zábavy, atraktivních výher a vysokého standardu služeb. Jsou známy tradičním faktem, že výhry do částky 270.000 Kč v nich jsou vypláceny okamžitě.
 
K návštěvě Clubu nebo Casina Bonver v jakémkoli místě Ti bude stačit jen jedna registrace a v kteroukoli denní dobu zde budeš obsluhou vřele přijat. Můžeš si užít hru na VLT, elektronických i živých ruletách a dalších elektronických hrách. K tomu si dopřávej skvělou gastronomii, široký sortiment nápojů, sportovní přenosy a parádní hudební kulisu.