BONVER TIPOVAČKA

Navštěvujte Casina a Cluby Bonver, sledujte naše webové stránky a tipujte správné odpovědi na soutěžní otázky!
Pro nejpřesnějšího a současně nejrychlejšího tipéra čeká každý týden skvělá odměna 15.000 Kč formou Benefit bodů!
 
 
Toto soutěžní kolo probíhá od 24. června 00:01 do 30. června 23:59
 
Otázka tohoto soutěžního kola: 

Tipujte, kolik bude celkem vyplaceno za celý měsíc červen roku 2024 na výhrách v technické hře v korunách českých, ve všech kamenných provozovnách Pořadatele.

Nápovědu pro váš tip získáte, pokud navštívíte naší speciální stránku věnovanou nejvyšším výhrám v síti Bonver.

Podmínkou účasti v soutěži je příchod minimálně dvakrát v průběhu daného soutěžního kola na provozovny v síti Bonver zařazené do Věrnostního programu Bonver Bonus Program - přehled o zařazených provozovnách je dostupný na webové stránce https://www.bonver.cz/vernostni-program.

VÁŠ TIP

Tipujte, kolik bude celkem vyplaceno za celý měsíc červen 2024 na výhrách v Kč, ve všech kamenných provozovnách sítě Pořadatele

Vaše údaje

NON-STOP KRÁLOVSKÁ ZÁBAVA

 
Již více než 25 let je značka Bonver synonymem skvělé zábavy, atraktivních výher a vysokého standardu služeb. Jsou známy tradičním faktem, že výhry do částky 270.000 Kč v nich jsou vypláceny okamžitě.
 
K návštěvě Clubu nebo Casina Bonver v jakémkoli místě Ti bude stačit jen jedna registrace a v kteroukoli denní dobu zde budeš obsluhou vřele přijat. Můžeš si užít hru na VLT, elektronických i živých ruletách a dalších elektronických hrách. K tomu si dopřávej skvělou gastronomii, široký sortiment nápojů, sportovní přenosy a parádní hudební kulisu.